What’s new on the B2B Market?

Refine my search:
TME است که کمک به کسب و کار و بازگشت به کار با یک سری جدید از بدون تماس مادون قرمز و تب سنج پیشانی. تام Sensier MD: \"ما امن سهام خوب از غیر تماسی دماسنج پیشانی با روز بعد در دسترس است. ما امیدواریم که این را به برخی از راه برای کمک به کسب و کار خود را مدیریت covid-secure عملیات به ویژه در مشاغل پرخطر و برای کلید کارگران است.\" Covid امن دماسنج TME را مادون قرمز سلامت دماسنج به طور کامل تایید شده مناسب برای استفاده در محل کار و منزل و مدرسه – ایده آل برای لکه درجه حرارت بدن بالا مربوط به Covid-19 عفونت است. سریع پاسخ آسان به استفاده از دستگاه مناسب است برای هر دو بزرگسالان و کودکان است. امکانات عبارتند از طریق مسنجر نشانه ای از درجه حرارت خارج از عادی حدود 1 ثانیه زمان پاسخ دهی خودکار قدرت خاموش و باتری را شامل می شوند کلیدی کارگر تخفیف TME نیز همچنان به کمک به کسب و کار با ما COVID-19 Keyworker و خدمات ضروری کدهای تخفیف شامل 40% تخفیف در تمام محصولات است. واجد شرایط سازمان شامل بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان مراقبت های تولید کنندگان مواد غذایی و دیگر خدمات ضروری است. بازدید www.tmethermometers.com برای جزئیات کامل. TME تولید و عرضه طیف گسترده ای از درجه حرارت تست و اندازه گیری تجهیزات برای استفاده تمام از طریق خود فروشگاه آنلاین در www.tmethermometers.com و یا با تماس با تیم فروش مستقیم 01903 700651 sales@tmelectronics.co.uk \"ما در حال افتخار به یک خانواده انگلیسی کسب و کار با بیش از 25 سال تجربه تولید و عرضه با کیفیت و دقت بالا و متوسط تست و نظارت بر تجهیزات برای تمام صنایع در انگلستان و صادرات در سراسر جهان.\" TME هنگامی که درجه حرارت امور
نمايش بيشتر
NEWHOUSE ، انگلستان ، 15 مه 2020 / PRNewswire / - Honeywell (NYSE: HON) امروز اعلام کرد که خط تولید جدیدی را تولید خواهد کرد که قادر به تولید حداکثر 4.5 میلیون ماسک صورت یکبار مصرف FFP2 و FFP3 در هر ماه در سایت Newhouse در اسکاتلند ، انگلستان. این ماسک ها به پاسخ دولت آمریكا به شیوع كروناویروس (COVID-19) كمك می كنند.
دولت آمریكا دستور داده 70 میلیون از ماسك های صورت Honeywell SuperOne محلی تولید شده كه انتظار می رود تولید آن از اوایل ژوئیه آغاز شود. این ماسک ها توسط وزارت بهداشت ، درمان و مراقبت های اجتماعی در خدمات ملی بهداشت ایالات متحده (NHS) و تنظیمات مراقبت های اجتماعی توزیع خواهد شد تا از کارگران خط مقدم محافظت شود.
انتظار می رود خط تولید جدید ماسک تقریباً در 450 مکان شغلی در سایت Newhouse Honeywell ایجاد کند.
ویل لانگه ، رئیس محافظ شخصی هانیول گفت: "به عنوان رهبر جهانی تجهیزات محافظ شخصی با كیفیت بالا ، هانیول متعهد است كه وسایل ایمنی را برای كسانی كه به آن نیاز بیشتری دارند از جمله كارگران در خط مقدم مبارزه با COVID-19 بدست آورد." تجارت تجهیزات "تأسیسات Newhouse ما هم از نظر توانایی بدنی و هم از لحاظ فنی توانایی راه اندازی خط تولید دستگاه تنفس در مقیاس بزرگ را در این بازه زمانی کوتاه را دارد. ما به تیمهای خود مفتخریم که در حال تولید هر چه سریعتر توانایی های جدید تولیدی به انگلستان هستند تا بتوانند پشتیبانی کنند. پاسخ کشور به همه گیری. "
این سومین خط جدید تولید ماسک صورت است که هانیول در دو ماه گذشته اعلام کرده است. این شرکت دو خط تولید جدید در ایالات متحده را برای بازار آمریکای شمالی آغاز کرده است.
کارخانه Newhouse Honeywell متخصص در مونتاژ و آزمایش سیستم های الکترونیکی و سایر قابلیت های پیشرفته تولید برای چندین گروه تجاری هانیول است و این کار را در کنار خط جدید ماسک صورت ادامه خواهد داد.
مت هانکوک ، وزیر بهداشت ، ایالات متحده گفت: "این 70 میلیون ماسک نتیجه چالش ما برای صنعت ایالات متحده برای مقیاس بزرگ تولید داخلی PPE است." وی گفت: "این معامله برای تمام انگلستان خبرهای درخشان است که نه تنها ماسک های مورد نیاز خود را ارائه می دهند بلکه حدود 450 شغل را در نیوهاوس اسکاتلند ایجاد می کنند. من خوشحالم که با هانیول همکاری می کنم تا یک خیابان دیگر را باز کنیم تا میلیون ها ماسک به دست آوریم. به خط مقدم و پاسخ مداوم ما به شیوع این بیماری را تقویت کنیم. "
هانیول در مدت زمان 18 ماه 70 میلیون ماسک صورت را از نیوهاوس به دولت ایالات متحده تحویل می دهد.
نمايش بيشتر
یکبار مصرف دستگاه ماسک صورت

May 7 2020

New product

یکبار مصرف دستگاه ماسک صورت

Date: May 7, 2020 4:00 PM

مدل: FD -5000 A
1: ابعاد: 6500mm * 3500mm * 1950mm
2: ولتاژ ورودی: 220v 50-60HZ
3: قدرت: 10KW
4: وزن: 2000 کیلو گرم
5: درجه خودکار: اتوماتیک کامل
6: استفاده از Inviroment: دمای معمولی کارگاه 7 تمیز: Prodcue CT: 120-160 قطعه در دقیقه
8: اپراتور: 1 نفر
نمايش بيشتر
خودکار Kn95 دستگاه ماسک صورت

May 7 2020

New product

خودکار Kn95 دستگاه ماسک صورت

Date: May 7, 2020 4:00 PM

مدل: KN95-5000B
1: توان (Kw): 14.5KW
2: وزن: 1000 کیلوگرم
3: ولتاژ: 380v
4: ابعاد (L * W * H): 10500x1500x2200mm
5: ظرفیت تولید: 50 قطعه / حداقل
6: درجه اتوماتیک: اتوماتیک کامل
نمايش بيشتر
راه اندازی Dental End Mill (Milling Bur)

Jan 1 2020

New product

راه اندازی Dental End Mill (Milling Bur)

Date: January 1, 2020 3:00 PM

سال گذشته ما Dental Endmill (Milling Bur) را راه اندازی کردیم.
Our Dental EndMill (Milling Bur) محصولی مناسب برای مقرون به صرفه و کیفیت مناسب است.

ما بیش از یک سال است که در کره می فروشیم و خوب جواب می دهیم.
ارزانتر از مایع بکار رفته توسط شرکت تجهیزات است و طول تجهیزات بر روی آن تنظیم شده است که هر دستگاه می تواند راه اندازی شود.

لطفا در صورت هر گونه سؤال با ما تماس بگیرید.
cogotool@gmail.com
نمايش بيشتر
خلاصه ای از مواد غذایی نمایشگاه

Dec 3 2019

Participate in an event

خلاصه ای از مواد غذایی نمایشگاه

Date: December 3, 2019 12:00 AM

اروپایی, مواد غذایی, نمایشگاه(Fi یورو) برگزار شد در Parc des در پاریس از دسامبر 3 به 5 2019. اف بالاترین سطح از مواد غذایی و بهداشت مواد در صنعت از رویداد بین المللی است. این نمایشگاه بسیار عالی پلت فرم ارتباط برای بیش از 23,600 تولید و تدارکات و 1300 غرفه داران از 127 کشور در سراسر جهان است. به عنوان عالی تولید کننده و فروشنده از آماده سازی آنزیم در چین SUNSON تقسیم بین المللی به رهبری آقای Du yunping مدیر کل با حضور صنعت رویداد به نمایندگی از شرکت گروه. آن را به طور کامل نشان داده ما مزیت رقابتی از R&D و تولید و فروش و خدمات پخت آنزیم است که تثبیت پایه و اساس توسعه اروپا پخت بازار است. از طریق تجمع در نمایشگاه در سال های اخیر و توسعه مقدماتی کار شرکت ما انباشته شده تعداد زیادی از با کیفیت بالا مشتریان اروپایی شده است. این نمایشگاه ما را فراهم می کند با یک محل خوب, به طوری که ما می تواند به طور موثر دریافت و مراجعه مشتریان به نمایش SUNSON قدرت. در همان زمان ما نیز می تواند ابتکار عمل را به دیدار با مشتریان بالقوه در زمینه صنعت که پتانسیل همکاری با ما و ما همچنین می توانید دیدار با مشتریان موجود ترویج ارتباط بهتر بین دو طرف و گسترش دامنه همکاری است. بر اساس ارتباط با مشتریان در این نمایشگاه ما یک درک بهتر از روند جدید اروپایی در صنعت مواد غذایی در بازار و مقررات آن نیز فراهم می کند برخی از اطلاعات پایه و اساس ما را به توسعه بازار اروپا است. زیر کار مهم تر است, من معتقدم که بر اساس SUNSON اصلی محصولات نانوایی با مزایای همراه با تلاش مستمر و اکتشاف در مرحله بعد محصولات ما ادامه خواهد داد به لذت بخش سهم بازار و دید بالا در اروپا است.
نمايش بيشتر
بازگشت به ابتدای صفحه