آیا می خواهید بیشتر در مورد کومپاس بدانید؟

چگونه داده ها به روزمی شوند؟

دیتابیس کمپاس همیشه به روز می شود،این کار توسط شرکای جهانی و شما صورت می گیرد!

تیم کومپاس

تیم های جهانی
کارشناسان

نرخ بالای تامین
(معمولا
بالاتر از 96%)

کومپاس اطلاعات کسب و کار را جمع آوری و منتشر می سازد که می توانند برای کمک در فروش و بازاریابی شرکت های B2B در سراسر جهان به کار گرفته شوند

علاوه بر اطلاعات کلیدی شرکت (محل صنعت اندازه و مدیران)، ما یکی از چند ارائه دهندگان اطلاعات کسب و کار جهانی برای جمع آوری داده های دقیق در فعالیت های کسب و کار شرکت و همچنین محصولات و خدمات آنها در تولید یا عرضه دارد.

ما به طور مستمر این داده ها را به روز رسانی می کنیم که به صورت محلی در داخل هر کشور جمع آوری شده تا از غنی سازی محتوا و اطمینان از قابلیت اعتماد به روز نگه داشته شدن آن اطمینان حاصل گردد.

علاوه بر این، ما تلاش می کنیم تا از جمع آوری اطلاعات کلیدی شرکتهایی که اطلاعات خود را در لیست قرارداده اند اطمینان حاصل کنیم.

بنابراین اطلاعات است که می تواند در دسترس باشد محدود به اطلاعات موجود در بازار نمی باشد.

ما همچنین از فن آوری اطلاعات پیشرفته موجود برای کمک به بررسی داده های، و همچنین روشهای سنتی به روز رسانی اطلاعات (تلفن و ایمیل) استفاده می کنیم. همراه با به روز رسانی مستقیم شرکتها، این موضوع کمک می کند که در کومپاس بتوانیم قابل اطمینان ترین اطلاعات تجاری جهانی موجود را تهیه نماییم.

به روز رسانی
روزانه

جمع آوری ریشه

. 1500000 آدرس
هر هفته
تست می شوند

NPAI Hard< 1%

بروز رسانی داده های مشترک

در پایان با تشکر از شما که به جمع کاربران ما پیوستید و کمک شما در بالابردن و بهبود دیتابیس کومپاس با به روز رسانی اطلاعات مربوط به شرکت تان.

از طریق جمع آوری اطلاعات از منابع زیاد،بیش ازو25000به روز رسانی تکمیل می گردد که به وسیله کمپاس اعتبارسنجی می گردد.