گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

اطلاعات تماس گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

اصفهان - خیابان توحید- چهارراهپلیس - خیابان شریعتی غربی - پلاک 83 - ساختمان نیوپایپ
8173837685 اصفهان

ایران

فکس +98 31 36282010

اطلاعات حقوقی گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

آدرس دفتر مرکزی
سال تاسیس 1988
Activity
Co. Registration No 13876
شناسه کومپاس? IR076643

معرفی گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

شروع فعالیت مراکز تحقیقات پلیمر,مکانیک و برق گیتی پسنددر سال 1377,و کسب نتایج علمی ,کار آمدو اثربخش در صنعت ساختمان و تاسیسات,زمینه تولید انواع محصول دراین حوزه ها را فراهم کرده و موجب شد تا به امروز این گروه صنعتی با توجیه فنی و اقتصادی ,بالغ بر سی واحد تولیدی را طراحی و راه اندازی نماید.
عمده کالاهایی که محصول مراکز تحقیقاتی گیتی پسند است, گواهینامه هاو استانداردهای ملی و بین المللی را احراز کرده و می توانددر بازارهای داخلی و بعضا خارجی ,با محصولات مشابه رقابت کند.
گیتی پسند,سال ها قبل با لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله و کمی بعدتر, با نیوپاپ پنج لایه ,پای در بازار رقابت می گذاردو موجب چرخش خدمات تاسیسات در ایران می شود.
گیتی پسند در قامت برندهایش از قبیل نیوپایپ,آذین -سپهرفوم -نیوفلکس-سکویا و دهها برند دیگربالغ بر 13 سال است, علاوه بر حضور در زنجیره تامین مواد اولیه بسیاری از کارخانجات تولیدی کشور ,به صورت مستقیم در خانه و زندگی اغلب خانواده های ایرانی حضور داشته و برای آسایش و آرامش آنها تلاش کرده است.
بنیانگذاران گروه صنایع گیتی پسند ,این مجموعه عظیم صنعتی که از ابتدا تا کنون رو با رشد و توسعه بوده و همواره دانش فنی روز را برای توسعه مداوم کارخانجات و ارتقاءخطوط و امکانات تولید به کار گرفته,با این هدف تاسیس کردند تا خلاق و پیشرو در صنعت تاسیسات و ساختمان ایران به پیش رود و یکی از بزرگترین شرکتهای صنعتی ایرانی در زمینه تولید ملی و اشتعال پایدار باشد.
اندیشه و تحرک گیتی پسنددر صنعت تاسیسات و ساختمان ایران زمین آرام و مبتنی بر دانش بومی بوده و هموارهتلاش شده تابهترین محصول .با برتر ین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.
گروه صنعتی گیتی پسند, یکی از مهمترین گروههای تولیدی کشور است که شرکتهای مختلفی چون:آتی لوله سپاهان-آذین لوله سپاهان-کیمیا جاوید-اصفهان چالاک-سپهر پلیمر-دینا پلیمر-آتی قطعه و....را شامل می شودو به عنوان یک مجموعه صنعتی دانش بنیان ,یکی از به روزترین , جوانترین و مجهزترین گروههای اقتصادی برآمده از بخش خصوصی و مشارکت و همت مردمی بوده و هم اکنون مانند درختی تنومند در زمین حاصلخیز تولید و صنعت کشورمان ریشه دوانیده و کارآفرینی را به بهترین شکل متجلی ساخته است

آدرس  گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

اطلاعات عمومی  گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

Import area

Asia-Pacific, Central Asia, Middle East, Central/East Europe, West. Europe, North America
ارمنستان, آذربایجان, Bahrain, چین, آلمان, هند, Iraq, ایتالیا, کره جنوبی, Oman, ایالات متحده آمریکا, امارات متحده عربی

Export area

Asia-Pacific, Middle East, Africa, Central/East Europe, West. Europe, Central Asia, North America
چین, هند, Iraq, ایتالیا, کره جنوبی, Tajikistan, ارمنستان, آذربایجان, Bahrain, آلمان, ایالات متحده آمریکا, Oman, امارات متحده عربی

مدیران گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

دانلود لیست مدیران

Eng. Naser Jannati

Managing Director

Mr. ناصر جنتی

مدیرعامل

Other Companies recomended by Kompass:

Looking for new B2B Leads ?

Purchase a Company list with the executives and contact details

حوزه فعالیت  گروه صنایع گیتی پسند (سهامی خاص)

تولید کننده توزیع کننده ارائه دهنده خدمات

حوزه فعالیت