New

کیهان تجارت قائم (سهامی خاص)

4th Floor, No.48, Between Shahr-Ara & Patris St., Jalal-e-Al-e-Ahmad Highway, Tehran, IRAN
1445874565 Tehran
ایران

Opening hours
Wednesday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Monday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Tuesday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Thursday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Friday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Saturday Open
8:30 AM — 5:00 PM
Sunday Open
8:30 AM — 5:00 PM

معرفی کیهان تجارت قائم (سهامی خاص)

شرح فعالیت

گروه صنعتی بازرگانی قائم فعالیت خود را تحت عنوان شرکت کیهان صنعت قائم در سال 1373 با تولید قطعات مورد نیاز صنایع خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی در مشهد آغاز نمود. این شرکت توان ریخته گری و ماشین کاری طیف وسیعی از قطعات با کلاسهای مختلف از جنس چدن خاکستری، چدن داکتیل و فولاد آلیاژی و کربنی را دارا می باشد.

این مجموعه یکی از بزرگترین و تخصصی ترین تولید و توزیع کنندگان بوش سیلندر موتورهای دیزلی و بنزینی است و با تولید بیش از 300 مدل بوش سیلندر موتورهای سنگین، نیمه سنگین و سبک در منطقه خاورمیانه شناخته شده است. محصولات این گروه صنعتی علاوه بر بازار داخلی به کشورهای آلمان، صربستان، آفریقای جنوبی، لهستان، عراق، امارات متحده عربی صادر می شود.

گروه صنعتی، بازرگانی قائم به جهت ایجاد ارتباط نزدیک و تخصصی تر با مشتریان خصوصا در بازار قطعات یدکی در سال 1394 اقدام به تاسیس شرکت بازرگانی مهندسی کیهان تجارت قائم نمود. با آغاز به کار رسمی این شرکت در تابستان 1395 مدیریت شبکه توزیع، ارتباط با مشتریان، برندسازی و ... بر عهده این شرکت قرار گرفت. سازماندهی شرکت کیهان تجارت قائم در غالب دپارتمان های فروش بر اساس اصل مشتری مداری صورت گرفته است تا بتواند خدمات مطلوب را در زمینه های مختلف فروش به مشتریان ارائه نماید.

گروه صنعتی بازرگانی قائم با دارا بودن تیم های مهندسی قوی و مجرب، با تکیه بر توانمندی پرسنل متخصص خود و با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز دنیا نسبت به تولید و توزیع قطعات موتوری قدمی سازنده برداشته و جلب رضایت و اعتماد مشتری از اهداف اصلی این مجموعه قرار داده شده است.

تیم مهندسی در هر مقطع با استفاده از آزمایشگاه های مجهز و تیم مهندسی مجرب، کیفیت محصولات قائم را تضمین کرده و در اختیار مشتری قرار می دهد.

اطلاعات عمومی

سال تاسیس 1996
Co. Registration No 485151
نوع شرکت دفتر مرکزی
فکس +98 21 86017912
وب سایت http://www.ktgh.ir http://www.ksgco.com

واردات

منطقه: Central/East Europe

صادرات

منطقه: Middle East, Africa, Central/East Europe

ویژگی های کلیدی کیهان تجارت قائم (سهامی خاص)

کارکنان

  • تعداد کارکنان

    350 کارکنان

مدیران کیهان تجارت قائم (سهامی خاص)

اطلاعات مدیران

Mr. Alireza Afsharibakhsh

Managing Director