نستله ایران(سهامی خاص)

Member for+ 5 years

21 Jun 2019 : آخرین بروزرسانی

اطلاعات تماس نستله ایران(سهامی خاص)

6th Floor, No.3, Aftab Intersection, Khoddami St., Vanak Sq., Tehran, Iran
1994834573 Tehran

ایران

Latest products added

یک افزودنی عالی و خوشمزه برای قهوه این پودر غیر لبنی که فاقد لاکتوز و کلسترول است، قهوه شما را خامه‌ای کرده و آن را مقوی

(Coffee-Mate)میت‎کافی

طعمی که ارزش امتحان کردن را دارد. طعم خوش و عطر بی‌نظیر«نسکافه گلد»، با بو دادن عالی دانه‌های قهوه با کیفیت، به دست می‌آ

(Nescafé Gold) نسکافه گلد

شادی را در همه اشکال آن کشف کنید. پودر نسکوئیک؛ شیرین و آماده برای نوشیدن. نمی‎توانید شادی را بخرید ولی می‎توانید آن را

(Nesquik) نسکوئیک

Send a message to نستله ایران(سهامی خاص)

?
* فیلدهای اجباری

اطلاعات حقوقی نستله ایران(سهامی خاص)

آدرس دفتر مرکزی
سال تاسیس 1994
Co. Registration No 111604
تعداد کارکنان 400 نفر
شناسه کومپاس? IR078442
مدت زمان عضویت در کومپاس + 5 years
نوع عضویت Booster

معرفی نستله ایران(سهامی خاص)


تاریخچه نستله
داستان نستله صد و پنجاه سال پیش در شهر وِوِی (Vevey ) کشور سوئیس آغاز شد. زمانی که هانری نستله، داروساز آلمانی، تمام دانش و مهارت‌هایش را صرف خلق فارین لاکته، غذای کودک تهیه شده از غلات و شیر کرد تا جان «وانر» کوچک را نجات دهد. «وانر» نوزادی بود که از امکان تغذیه با شیر مادر برخوردار نبود و مانند بسیاری از نوزادان آن زمان، شانس زیادی برای زنده ماندن نداشت.
این اختراع سرآغازی برای تولید غذای کمکی کودک بر پایه غلات بود و از این طریق راه موفقیت شرکت نستله هموار شد. هانری نستله چنان از این کشف خود احساس رضایت کرد که نام خود را بر آن نهاد و نماد«آشیانه» را به عنوان علامت تجاری خود برگزید. از آن زمان تاکنون نستله بر تعهدات بنیادین خود مبنی بر بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر، پایبند مانده است.
ایجاد ارزش مشترک
نستله در راستای پایبندی به آرمان اصلی خود مبنی بر بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر، پاسخگویی و شفافیت را از تعهدات خود دانسته و ایجاد ارزش مشترک را اولویتی در زنجیره ارزش نستله قرار داده است.
امروزه با عرضه محصولات در 191 کشور و 437 واحد تولیدی در 86 کشور، بر این باوریم که موقعیت ما در جامعه برایمان هم فرصت و هم مسئولیت به همراه دارد. بر این اساس پیروی از قوانین محلی، استانداردهای بین‌المللی، ارزش‌ها و اصولمان در سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار دارد.
به عنوان یک سازمان، نستله در بهترین موقعیت ایجاد ارزش مشترک در پنج حوزه قرار دارد: تغذیه، سلامتی و تندرستی، آب، توسعه مناطق غیرشهری، پایداری محیط زیست و مردم (تأثیرات اجتماعی).
ایجا د ارزش مشترک در جمهوری اسلامی ایران
شرکت نستله ایران، در سال 1395، در راستای بهبود زندگی و سهیم شدن در ساخت آینده‌ای سالم‌تر، 21 تعهد خود را در زمینه ایجاد ارزش مشترک (CSV) در جامعه در پنج زمینه کلی تغذیه، تامین مسئولانه منابع، آب، پایداری محیط زیست و مردم و انطباق با قوانین جوامع تعریف کرد؛ و در سال 1396، هم‌گام با پانزدهمین سالگرد فعالیتش، به منظور پایبندی به این تعهدات و ایجاد تأثیر مثبت در مناطق فعالیت خود، در پیشبرد پروژه‌هایی به شرح زیر فعالیت کرده است:

- برگزاری اولین دوره آکادمی آموزش مبانی فروش نستله در جمهوری اسلامی ایران شامل آموزش مهارت‌های کاربردی در فروش و دعوت از فارغ‌التحصیلان ایرانی از دانشگاه‌های مختلف، از جمله دانشگاه تهران و آماده‌سازی آنها برای ورود به فضای کار حرفه‌ایی
- برگزاری کارگاه‌های رزومه‌نویسی در تعدادی از دانشگاه‌ها از جمله دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان بخشی از پروژه‌های ایجاد ارزش مشترک به نام "نیاز نستله به جوانان" (Nestlè Needs YOUth). شرکت نستله این پروژه را در جهت همکاری‌های مداوم خود در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی، کارآموزی و همچنین انتقال تجربه با دانشگاهیان راه‌اندازی کرد.
- امضای تفاهم‌نامه (میان شرکت نستله ایران و مزرعه چالتاسیان) در راستای برخورد با بحران رو به افزایش آب در کشوری تیم خدمات کشاورزی ما، با همکاری موسسه دامداری نستله (DFI) و با هدف حمایت از اجرای صحیح مدیریت پسماند آب در مزارع بزرگ شیری چالتاسیان، دانش علمی مورد نیاز اینپروژه را فراهم کرده‌اند. لازم به ذکر است که پسماندهای تصفیه شده در سال 1396 برای آبیاری و بارورسازی مزرعه یاد شده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
نستله در کشورهای اسلامی و خاورمیانه
نستله با بیش از 80 سال سابقه در کشورهای اسلامی و خاورمیانه شامل جمهوری اسلامی ایران، فلسطین، اردن، لبنان، سوریه، امارات متحده عربی، یمن، مالزی، اندونزی، مراکش، پاکستان، قطر، سودان، چاد، لیبی، موریتانی، مصر، عربستان سعودی، عراق، ترکیه، بحرین، کویت و عمان با تعداد بیش از 33000 نفر کارمند، حضوری فعال دارد.
نستله دارای 19 کارخانه در منطقه خاورمیانه است و در تغذیه 220.000.000 نفر جمعیت منطقه نقشی به سزا دارد. دفتر مرکزی نستله در خاورمیانه در شهر دوبی - کشور امارات متحده عربی قرار گرفته است.
نستله از چالش‌های سلامتی منطقه آگاه است و با تعهد به تهیه و عرضه محصولات، با به‌روزترین روش‌های علمی و توصیه‌های تغذیه‌ای منطبق با سبک زندگی سالم، در ایجاد آینده‌ای سالمتر برای همگان سهیم شده است.
پیش به سوی 15 سال آینده
نستله از سال 1374 در جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال داشته است. در سال 1382 تولید ملی غذای کودک «سرلاک» در کارخانه قزوین آغاز شد. در سال 1386، تولیدات نستله در این کارخانه به شیرخشک «نان» نیز گسترش یافت. همچنین نستله در سال 1387، در صنعت آب آشامیدنی در پلور مازندران سرمایه‌گذاری و آب آشامیدنی «نستله پیورلایف» را به بازار ایران معرفی کرد. در سال 1394، با تولید پودر شکلات «نسکوئیک» و قهوه فوری «نسکافه» در استان قزوین تولیدات نستله وارد مرحله جدیدی شد.
با سرمایه گذار. بیش از 150.000.000 دلار، هم اکنون شرکت نستله ایران 900 نفر را به صورت مستقیم و 2000 نفر را به صورت غیرمستقیم در استخدام دارد و از برجسته‌ترین صادرکنندگانی است که برای توسعه، سرمایه‌گذاری بیشتر و بهبود تولید ملی در ایران تلاش می کند. در حال حاضر از میان طیف وسیع برندهای شرکت بین‌المللی نستله، شانزده برند زیر در ایران حضور دارند:
نان، نان‌کید، سرلاک، گیگوز، پیورلایف، کافی‌میت، نسکافه، نسکوئیک، فیتنس، کورن‌فلکس، چوکاپیک، لیون، پرییر، PURINA و محصولاتNESTL. HEALTH SCIENCE و NESTL. PROFESSIONAL

کاتالوگ شرکت  نستله ایران(سهامی خاص)

ویدیو  نستله ایران(سهامی خاص)

نام تجاری  نستله ایران(سهامی خاص)

  • NESCAFE, COFFEEMATE, 

    Nestle CERELAC , NAN1 , NAN2 , PRE-NAN , AL 110 , MAGGI , Nestle Breakfast Cereals (NESQUIK, CHOCAPIC, FITNESS) , KIT KAT , Nestle PURE LIFE , NESQUIK (Chocolate Powder)

  • Nestle 

آدرس  نستله ایران(سهامی خاص)

مدیران  نستله ایران(سهامی خاص)

Mr. Giuseppe Carella

Managing Director

ساعات کار  نستله ایران(سهامی خاص)

Tuesday
باز
8:00 AM - 5:00 PM
Monday
باز
8:00 AM - 5:00 PM
Wednesday
باز
8:00 AM - 5:00 PM
Thursday
تعطیل
Friday
تعطیل
Saturday
باز
8:00 AM - 5:00 PM
Sunday
باز
8:00 AM - 5:00 PM