صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

صادرکننده، تولید کننده و تامین کننده میوه های خشک، آجیل و حبوبات در ایران

New

اطلاعات تماس صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

No.16, 20th Alley, Vozara St., Tehran
1511833714 Tehran

ایران

فکس +98 21 88709878
Social networks

Send a message - صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* فیلدهای اجباری

اطلاعات حقوقی صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

آدرس موسسه ثانوی : انبار - دفتر فروش - مرکز پخش - کارخانه
سال تاسیس 2016
Describe your Company and attract Business opportunities
Co. Registration No 510199
تعداد کارکنان 200 نفر
تعداد کل کارکنان 100-249 نفر
شناسه کومپاس? IR096919
مدت زمان عضویت در کومپاس New
نوع عضویت Booster International

معرفی صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

معرفی
شرکت صنعت خشکبار و حبوبات کوروش، یکی از شرکتهای زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد که در سال 1396 با هدف گسترده تر کردن سبد محصولات غذایی این گروه صنعتی تاسیس گردید. این شرکت با ظرفیت تولیدی سالیانه بیش از 55.000 تن تاکنون گامهای موثری در حوزه‌های تامین، تولید و فروش برداشته و توانسته است به برندی معتبر در بین فعالان بنام صنعت تبدیل گردد.
محصولات
صنعت خشکبار و حبوبات کوروش محصولات خود را در گروه حبوبات، خشکبار، آجیل و غلات با برندهای فامیلا، آذوقه، وی نات، مادلین و هم‌خوان و همچنین به صورت فله با برند حبوبات کوروش تولید و عرضه می کند. به منظور سهولت دسترسی، محصولات این شرکت در فروشگاه‌های زنجیره ای، هایپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و سوپر مارکت‌های سراسر کشور توزیع می شود و کلیه محصولات در راستای تحقق اهداف مشتری مدارانه در فروشگاه های سطح کشور در دسترس هم وطنان می باشند. این شرکت علاوه بر بازار بسته بندی، سهم قابل توجهی از بازار فله را در اختیار دارد به طوری‌که بسیاری از شرکت های بسته بندی، تولیدی و بنکداران بزرگ مواد اولیه فله خود را مستقیما از این شرکت تامین می نمایند.
 با توجه به حضور گسترده در عرصه بازارهای بین المللی، محصولات شرکت تا کنون در گروه خشکبار و آجیل با برند سانتین در کشورهای بسیاری از جمله  قزاقستان، روسیه، لهستان، بلغارستان، بلاروس، استرالیا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، امارات، لبنان، کویت، قطر، هلند، انگلستان، افغانستان و ترکیه حضور داشته است.
تامین بهینه
این شرکت در کمتر از سه سال به یکی از وارد کنندگان اصلی کالاهای گروه محصولات خود تبدیل شده است و با داشتن شرکای تجاری خارج از کشور در واردات کالاهای مورد نیاز کشور نقش بسزایی دارد. همچنین در عرصه تامین داخلی با حذف واسطه ها و خرید مستقیم از کشاورزان ارتباط موثری با فعالان حوزه حبوبات برقرار کرده است. احداث کارخانه در استان مرکزی با هدف نزدیک بودن به محل تامین حبوبات ایرانی سهم بسزایی در اشتغال و رونق چرخه صنعت داشته است. لازم بذکر است، بررسی های میدانی و آزمایشگاهی بر امکانسنجی کاشت حبوبات به روش پروژه قراردادی انجام شده است که در سال 99 پایلوت اولیه این طرح در استان مرکزی آغاز شده و مقرر گردیده با حمایت سازمانها و ارگانهای ذیربط در سال 1400 بصورت گسترده شاهد انجام این مهم باشیم.
کیفیت محصولات
صنعت خشکبار و حبوبات کوروش با به کارگیری متخصصان حوزه تامین و کنترل کیفیت صنایع غذایی، نظارت سختگیرانه و دقیقی بر محصولات خود از ابتدای فرآیند تامین تا تحویل محصول نهایی به مصرف کنندگان دارد. این شرکت با در اختیار داشتن آزمایشگاهی مجهز تمامی تست‌های الزامی و اختیاری فیزیکی، شیمیایی و میکروبی را بر روی مواد اولیه و محصولات خود انجام می‌دهد.
 
 
 
 
خط مشی
صنعت خشکبار و حبوبات کوروش سعی دارد در راستای تولید محصولات با کیفیت و ایمن، سیستم مدیریت کیفیت را بر­اساس استاندارد بین­المللی ‏ISO 9001:2015‎ و سیستم­های مدیریت ایمنی غذا را بر­‏اساس استاندارد­های بین­المللی ‏ISO 22000:2018 و HACCP‎ مستقر کند. همچنین جهت ایجاد شرایط خوب تولید خشکبار و دانه­های آجیلی استاندارد GMP را که پایه و اساس نظام­های ایمنی مواد غذایی است، پیاده سازی نماید. لذا خود را متعهد به اجرای موارد مشروح زیر می داند:
1.                   ارتقاء سطح کیفی، ایمنی و افزایش تنوع محصولات غذایی در جهت افزایش رضایت‌مندی ذینفعان
2.                   بهبود مستمر و مداوم در تمامی فرآیند­ها و فعالیت­های موثر بر کیفیت محصولات از جمله تولید محصولات با هدف رعایت الزامات ایمنی مواد غذایی
3.                   ارتقاء صلاحیت، شایستگی و دانش منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد از طریق ارایه آموزش­های مستمر
4.                   رعایت الزامات قانونی و توافق شده با مراجع و سازمان­های ذیصلاح و ذینفعان
5.                   افزایش رویکرد مبتنی بر ریسک در کلیه فرآیند­های سازمان
6.                   کاهش میزان مخاطراتی از جمله مخاطرات ایمنی مواد غذایی در کل زنجیره تأمین، تولید تا تحویل به مشتری نهایی‏
7.                   تلاش مستمر در بررسی بازار­های داخلی و جهانی جهت دسترسی به بازار­های جدید و بزرگتر
8.                   گسترش استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده بهینه از تجهیزات موجود به ‌منظور جلب رضایت مشتریان
سرمایه های انسانی
در حال حاضر 200 نفر به صورت مستقیم و بیش از 110 نفر به صورت غیر مستقیم در صنعت خشکبار و حبوبات کوروش مشغول به فعالیت هستند. با توجه به طرح‌های توسعه در برنامه های استراتژیک شرکت و جهت نیل به اهداف عالی گروه صنعتی گلرنگ، در آینده شاهد رشد چشم‌گیر تعداد همکاران مجموعه خواهیم بود. بدیهی است بهبود مستمر اهداف و به‌کارگیری بهینه منابع، تنها در سایه مشارکت و همراهی کارکنان سازمان، امکان‌پذیر می‌باشد.
مأموریت
ما برآنیم تا جهت داشتن مردم، ایران و جهانی سالم، با تولید و بسته‌بندی محصولاتی با کیفیت از دل بهترین مزرعه‌ها، در بهبود الگوی تغذیه‌ای گامی موثر برداریم و با ایجاد بازارهای جدید، محدودیت‌ها‌ را کنار زده و با حفظ رضایت مشتریان به برندی محبوب تبدیل شویم.
چشم انداز
کسب جایگاه اول در بازار داخلی و تبدیل شدن به یکی از 5 صادر کننده برتر ایران در حوزه خشکبار، آجیل، حبوبات و غلات ارزش­ های کلیدی·         مسئولیت­پذیری و پاسخ­گویی به ذینفعان: تعاملات بهینه با سهامداران، تأمین‌کنندگان و سایر ذینفعان
·         تضمین کیفیت محصول: بهبود مستمر و مداوم در تمامی فرآیندها و فعالیت‌های موثر بر کیفیت محصولات
·         پایبندی به الزامات قانونی: رعایت الزامات قانونی و توافق شده با مراجع و سازمان‌های ذیصلاح و ذینفعان
·         تعهد به سرمایه‌های انسانی: ارتقاء صلاحیت، شایستگی و سطح دانش منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد
·         تصمیم گیری نظام‌مند بر مبنای پایش و تحلیل مستمر: تلاش مستمر در بررسی و تحلیل بازارهای داخلی و جهانی جهت تصمیم‌گیری صحیح و دسترسی به بازارهای جدید و بزرگتر

اطلاعات عمومی  صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

گواهینامه ها

IAF IAF
ISO9001 ISO9001
GMP GMP
ISO22000 ISO22000
Halal Halal
IQNET IQNET

Import area

Worldwide

Export area

Worldwide

نام تجاری  صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

Suntin  (صادر کننده)

V.Nut  (تولید کننده)

Famila  (تولید کننده)

Azooghe  (تولید کننده)

Madlin  (تولید کننده)

Hamkhan  (تولید کننده)

آدرس  صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

ساعات کار  صنعت خشکبار و حبوبات کوروش (سهامی خاص)

Monday
باز
7:45 AM - 4:30 PM
Tuesday
باز
7:45 AM - 4:30 PM
Wednesday
باز
7:45 AM - 4:30 PM
Thursday
باز
7:45 AM - 1:30 PM
Friday
تعطیل
Saturday
باز
7:45 AM - 4:30 PM
Sunday
باز
7:45 AM - 4:30 PM